Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/fzf/public_html/snv.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Najlepsze perfumy dla kobiet

Najlepsze perfumy dla kobiet

Wszystkie Panie kochają piękne zapachy. Wybór właściwego zapachu to kwestia bardzo indywidualna, zależna nie tylko od upodobań, ale i od samopoczucia, sytuacji, a nawet pory dnia czy pory roku.

Nigdy nie należy wybierać perfum tylko dlatego, że reklamuje je uwielbiana aktorka czy słynna modelka. Dlaczego? Otóż każdy z nas posiada swój własny, unikalny zapach utworzony przez naturalną wydzielinę skórną. Skład tej wydzieliny nieznacznie różni się u każdego człowieka. Nałożone na skórę perfumy wchodzą w reakcje chemiczne z wydzieliną, tworząc różny efekt zapachowy. Dlatego nie zawsze ten sam perfum pachnie tak samo na dwóch różnych osobach!

Każda kobieta powinna poznać własne upodobania zapachowe i nie stosować perfum, które w jakikolwiek sposób jej nie pasują – choćby były reklamowane jako „najlepsze” czy najmodniejsze. Wybór perfum to sprawa osobista, co więcej, zapach może doskonale świadczyć o charakterze człowieka. Podobna zasada obowiązuje perfumy dla mężczyzn.

Idealne perfumy dla kobiet spokojnych i zrównoważonych to kompozycje harmonijne, raczej delikatne, świeże i wyważone. Panie z gorącym temperamentem, pełne energii i dynamizmu powinny postawić na zapachy mocne i egzotyczne, doskonale podkreślające ich żywiołowy charakter.

Jak się perfumować? Należy perfumować te miejsca, w których krew płynie najintensywniej. Do takich miejsc należą skronie, kark, przeguby dłoni, dekolt, zgięcie pod kolanami. Doskonałym sposobem na stworzenie wokół siebie otulającej mgiełki jest rozpylenie perfumy w górze przed sobą i przejście przez opadający pachnący deszczyk. Inne Panie dodają kilka kropli ulubionego perfum do bezzapachowego balsamu do ciała, dzięki czemu cała skóra zdobywa piękny zapach.

Najpiękniejsze perfumy dla kobiet:

  • Green Tea – Elizabeth Arden
  • Calvin Klein – Euphoria
  • Cool Water Woman – Davidoff
  • Calvin Klein – Eternity
  • Chanel Coco Mademoiselle itd.